Şok eden iddia! Bergüzar Korel'in ablası bir kadınla evliymiş.

Cengiz Semercioğlu, TV8'de yayınlanan bir televizyon programında oyuncu Bergüzar Korel'in yurt dışında ev içi temizlik işçiliği yaparak geçinen ablası Zeynep Korel'in Ivana isminde Sırp bir kadınla evli olduğunu öne sürdü.

Şok eden iddia! Bergüzar Korel'in ablası bir kadınla evliymiş.

Cengiz Semercioğlu, TV8'de yayınlanan bir  televizyon programında oyuncu Bergüzar Korel'in yurt dışında ev içi temizlik işçiliği yaparak geçinen ablası Zeynep Korel'in Ivana isminde Sırp bir kadınla evli olduğunu öne sürdü.

 

 Oyuncu Bergüzar Korel'in yurt dışında hayatını sürdüren ve yöneticilik yapan ablası Zeynep Korel, bulunduğu sitede günlüğü 400 TL'ye evlere temizliğe, saatliği 70 TL'ye de köpek gezdirmeye başladı. Bu olay kısa süre içinde gündem oldu. Bu konu ile ilgili konuşan Cengiz Semercioğlu, Zeynep Korel'in yurtdışında bir kadınla evli olduğunu söyledi.

 

 TV8 ekranlarında yayınlanmakta olan Gel Konuşalım adlı programda sunuculuk yapmakta olan gazeteci Cengiz Semercioğlu, bugün yayınlanan programda Bergüzar Korel'in senelerdir ablası Zeynep Korel'e maddi olarak destek çıktığını ifade etti.

 

 

Cengiz Semercioğlu, Zeynep Korel hakkında bir gerçeği daha ortaya döktü. Cengiz Semercioğlu, Zeynep Korel'in Ivana isimli bir kadınla evli olduğunu deşifre etti.

 

 

SENİ TÜRKİYE’DE REZİL EDECEĞİM

 

 Cengiz Semercioğlu Zeynep Korel ile alakalı sözlerini şu şekilde sürdürdü. "Bergüzar gerçekten ablasına düzenli para gönderiyor. Birden 'ben burada temizlikçilik yapıyorum, köpek bakıyorum' dramının yaratılmasının bir nedeni var. Bunun da nedeni bu para meselesi. Bergüzar para vermeyi kesiyor çünkü Zeynep hanımın orada bir ilişkisi var. Bergüzar da biz bu parayı elden gönderelim, banka üzerinden gönderirsek senin kız arkadaşın o paraları alıp kötü kullanabilir diye düşünüyor. Bunun üzerine Zeynep 'bak ben seni Türkiye'ye rezil edeceğim. Kocandan boşatacağım' diye tehditler savuruyor. Bunun üzerine Bergüzar'ın yıllardır Amerika'da yaşayan ablasının birden gündeliğe gittiği ortaya çıkıyor."

 

 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0