Sıla makyajsız haliyle hayal kırıklığına uğrattı, görenler tanıyamadı

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun makyajsız hali oldukça konuşuldu.

Sıla makyajsız haliyle hayal kırıklığına uğrattı, görenler tanıyamadı

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun makyajsız hali hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Sıla'nın bir takipçisi sosyal medya hesabı üzerinden konu ile alakalı, "Dövmelerini görmesem Sıla olduğuna asla inanmazdım" yorumunda bulundu.

Birliktelik yaşadığı oyuncu Ahmet Kural ile mahkemelik olduktan sonra ünlü şef Hazer Amani ilişkisi başlayan şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun makyajsız hali hayranlarının kendisini tanımamasına sebep oldu.

KIŞ İÇİN ALIŞVERİŞ YAPTI

 Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu kış için alışveriş yaptığı esnada magazin kameralarına yakalandı. Yaklaşık olarak yarım saat alışveriş merkezinde bulunan ve ardından içeriden yardımcısına taşıttığı poşetle çıkan Sıla Gençoğlu; şapkası, gözlükleri, kedili el çantası ve şalvarı andıran eşofman altıyla kameralara yansıdı.

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun salaş tarzı ve makyajsız hali ise hayranlarını pek memnun etmedi. Sıla'nın sevenleri ünlü şarkıcıyı tanımakta güçlük çektiklerini dile getirdi. Sıla'nın bir seveni sosyal medya hesabı üzerinden konu ile alakalı olarak, "Dövmelerini görmesem Sıla olduğuna asla inanmazdım. şeklinde yorum yaptı.

 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0