Şarkıcı Edis’e 1 milyon liralık haciz şoku! Dolandırıcılıkla suçlandı

Şarkıcı Edis’in eski menajerlik şirketi Bon Prodüksiyon üç ayrı mahkemeye dava açarak şarkıcı ve babası hakkında suç duyurusunda bulundu.

Şarkıcı Edis’e 1 milyon liralık haciz şoku! Dolandırıcılıkla suçlandı

Ünlü şarkıcı Edis’i zirveye taşıdıklarını ve borç verdiklerini öne süren Edis’in eski menajerlik şirketi Bon Prodüksiyon Yapım, 3 milyon 400 bin liralık alacağı için üç ayrı mahkemeye dava açarak suç duyurusunda bulundu. Menajerlik şirketinin aynı zamanda Edis’le babası Ayhan Görgülü hakkında dolandırıcılık suçundan ötürü savcılığa suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi. Bon Prodüksiyon menajerlik şirketinin talep etmesi üzerine mahkeme, Edis Görgülü hakkında 1 milyon 23 bin liralık ihtiyati haciz kararı aldı.

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere takılan Edis, Bon Prodüksiyon Yapım’ın sahibi Bilal Oğuz’un açtığı dava ile alakalı kendisine sorulan soruları “Yargı sürecine girildi. O yapımcım değil” şeklinde cevapladı.

 

 Edis, kendisini keşfeden şarkıcı Soner Sarıkabadayı tarafından da vefasızlıkla suçlanmıştı. Hatta şarkıcı Edis’le davalık olmuştu. Edis’e Soner Kabadayı ile yaşadığı durumda hatırlatınca şarkıcı “Ben aptal biri değilim. Başarılı olan her insanın ticari hayatında böyle kavgalar, tartışmalar olur. İlk değil, son da olmayacak. Ben işimi yaptığım sürece bana hiçbir şey olmaz. 25 senedir bu iş için köpek gibi çalışıyorum. Bir dava ile insanların bu işe ne kadar yatırım yaptığını anlayamazsınız. Beni vefasızlıkla asla suçlayamazlar. Beni bilen biliyor. Yargı süreçleri bittiği zaman, yaşananları sevenlerime belki anlatırım.” şeklinde ifadeler kullandı.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0