Gündemdeki Küçük Gelin Dört Beş Çocuk İstiyormuş

Kendisinden oldukça yaşlı bir Amerikalı adamla ile yaptığı evlilikle gündeme oturan oyuncu Meltem Miraloğlu'nun Ağustos ayında verdiği röportajındaki cümleleri konuşuluyor.

Gündemdeki Küçük Gelin Dört Beş Çocuk İstiyormuş

Dil eğitimi almak için gittiği Amerika’da zor günler geçiren ve ardından tanıştığı öğretmen emeklisi Patrick ile yaklaşık on gün önce evlenen Meltem Miraloğlu’nun bu sürpriz evliliği magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Magazin camiası ve insanlar kendisinden 48 yaş büyük bir adamla evlenen Meltem Miraloğlu’nu konuşmaya başladı, bir magazin programına canlı yayındayken bağlantı kuran Onur Akay bu evliliğin arkasındaki sır perdesini araladı.

 

Genç oyuncu Meltem Miraloğlu'nun önce kendisini evlat edinen 80 yaşındaki adamla daha sonra evlendiği gerçeği ortaya çıktı.

Patrick isimli Amerikalı adamın ilk önce Meltem’i evlatlık aldığını ifade eden Onur Akay, daha sonra ikili arasında başlayan yakınlaşmanın evlilikle son bulduğunu söyledi. Meltem Miraloğlu’nun Amerika vatandaşı olmayı çok fazla istediğini söyleyen Onur Akay’ın bu açıklamalarının ardından herkes bu evliliğin ne kadar samimi olduğu konusunu sorgulamaya başladı. şimdi de Meltem Miraloğlu’nun Ağustos ayında verdiği bir röportaj konuşulmaya başlandı. İki hafta önce 80 yaşındaki bir adamla evlenerek tüm tepkileri üzerine çeken 32 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu’nun geçen Ağustos ayında yaptığı röportajda “Yeniden evlenerek bir sürü çocuğumun olmasını istiyorum.” sözleri sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

“4-5 TANE ÇOCUĞUMUN OLMASINI İSTİYORUM”

 

2 ay önce AkayMedya yazarı Ülkü Gözen Stewart’la Amerika’da özel bir röportaj yapan Meltem Miraloğlu’nun, ‘Hayatında biri var mı?’ sorusuna, “Evlendim, ayrıldım. Şu an tekrar evlenmeyi düşünüyorum. İşimi yapıp aynı zamanda da eve gelince eşimin ve 4-5 tane çocuğumun olması beni çok mutlu eder. Bizim yaptığımız işte bu gerçekten çok zor ama imkansız değil.” Şeklinde cevap verdiği öğrenildi. 80 yaşındaki Amerikalı bir adamla evlenen Meltem Miraloğlu’nun bu sözleri sosyal medyada yeniden gündem oldu ve yoğun bir şekilde eleştiri yağmuruna tutuldu.

MELTEM MİRALOĞLU AÇIKLAMA YAPTI

İki hafta önce kendisinden 48 yaş büyük biri ile dünya evine giren Meltem Miraloğlu, aldığı tepkiler üzerinde 2. Sayfa programına çıktı ve “Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umurumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk. Evlilik teklifi çok romantikti, her kadın ‘evet’ der. Ama bu teklifin nasıl gerçekleştiği bize kalsın. Ben mutluyum, benim tercihim. Özel hayatımla ilgili kamuoyundan bu konuda saygı bekliyorum” şeklinde konuştu.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0