Doğulu’nun annesi Beren ve Kenan’ın boşanmalarını istiyor

Beren Saat ve Kenan Doğulu evliliğinde işler iyice karışmaya devam ediyor. Kendileri hakkında sürekli barıştıkları veya ayrıldıklarına dair haberler çıkıyor.

Doğulu’nun annesi Beren ve Kenan’ın boşanmalarını istiyor

 Beren Saat ve Kenan Doğulu evliliğinde işler iyice karışmaya devam ediyor.  Kendileri hakkında sürekli barıştıkları veya ayrıldıklarına dair haberler çıkıyor.

Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu 'yasak aşk'ı onayladı mı?

 Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu'nun oyuncu Aslı İşler ile yasak aşk yaşadığı iddiası sonrası Beren Saat'in DJ Maga ile yakınlık yaşaması ve yasak aşk yaşadıkları söylentileri magazin gündeminde oldukça ses getirmişti.

 Beyaz TV'de ekranlarında yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" adlı programdan edinilen bilgilere göre Kenan Doğulu'nun Harbiye'de verdiği son konsere barıştıkları öne sürülen eşi Beren Saat ve annesi Serpil Doğulu gelmedi. Yasak aşk yaşadıkları iddia edilen Aslı İşler ise iddia edildiğine göre, Kenan Doğulu'yu en ön sıralardan izledi ve tanınmamak için siyah bir şapka taktı.

KENAN DOĞULU’NUN ANNESİ BOŞANMALARINI İSTİYOR

 Magazin kulislerinde dönen söylentilere göre ;Beren Saat ile DJ Maga'nın basında yer bulan tatil fotoğrafları sonrası Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu; Kenan Doğulu ve Beren Saat'in boşanmalarını istiyor.

ANNEDEN AŞKA ONAY MI ÇIKTI

 Oyuncu Aslı İşler'in konsere geleceğinden haberi olduğu için Kenan Doğulu’yu izlemeye gelmediği iddia edilen Serpil Doğulu’nun bu söylentiler için ne diyeceği merak konusu.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0