Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan şok gelişme! Barıştılar mı?

Boşanacakları konuşulan Beren Saat ile şarkıcı Kenan Doğulu, ilişkileriyle alakalı yeni bir karar aldı. Bir magazin programında çiftin boşanacakları iddiası gündeme geldi.

Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan şok gelişme! Barıştılar mı?

Ünlü oyuncu Beren Saat ile ünlü şarkıcı Kenan Doğulu 2014 yılında görkemli ve şık bir düğünle dünya evine girmişti. 5 senedir evli olan çiftin, bir süredir evlilikleri kötüye gitmeye başlamıştı. Oyuncu Beren Saat ile şarkıcı Kenan Doğulu'nun boşanacaklarına ilişkin söylentiler kulaktan kulağa iyice yayılmıştı.

 Beren Saat yakın arkadaşlarıyla İzmir Alaçatı’da tatil yaptı!

BEKLENMEDİK GELİŞME!

 Bir süre önce şarkıcı Kenan Doğulu'nun Aslı İşler'le aşk yaşadığı dedikoduları magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Beren Saat'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "masumiyetini kaybettin" sözleri dikkatlerden kaçmamış ve bu ortalıkta dönen dedikoduları daha da güçlendirmişti.  5 ay önce evlerini ayırma kararı alan çift, bir süredir ayrı bir araya gelmiyordu. Ünlü oyuncu Beren Saat'in Dj Maga ile fotoğrafları da gündem etki yaratmış ve oldukça konuşulmuştu. Boşanacakları konuşulan ikiliden sürpriz bir hamle geldi.

Beren Saat Kenan Doğulu ile yaşadığı eve geri döndü.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0