Arda Turan’ın eşi yemek yapamadığı için MasterChef Sena Yurt’u işe aldı

İyi yemek yapamadığını dile getiren Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, MasterChef yarışmasıyla ünlenen Eslem Sena Yurt'u aşçı olarak işe aldı.

Arda Turan’ın eşi yemek yapamadığı için MasterChef Sena Yurt’u işe aldı

2018 senesinin Ekim ayında ilk çocuklarını kucaklarına alan Aslıhan Doğan Turan ve Arda Turan çifti, MasterChef yarışmasıyla adından söz ettiren şef Eslem Sena Yurt'u işe aldı.

 

MASTERCHEF YARIŞMACISI EVLERİNDE İŞE BAŞLADI

Geçen günlerde muhabirlerle konuşurken yemek yapamadığını fakat iyi yemek organize ettiğini dile getiren Aslıhan Doğan Turan'ın işe aldığı aşçının kim olduğu öğrenildi. TV8 ekranlarında yayınlanmakta olan MasterChef isimli yarışmada geçen yıl yarışan 21 yaşındaki Eslem Sena Yurt, çiftin yanlarında işe başladı.

 

ALDIĞI MAAŞ…

 Yarışmadaki sert çıkışlarıyla sık sık gündeme oturan şef Eslem Sena Yurt’un, Arda Turan-Alıhan Doğan Turan çiftine yaptığı güzel yemeklerin karşılığı olarak 7 bin TL maaş aldığı öğrenildi.

 

 MasterChef programında yarışan ve adını duyuran Eslem Sena Yurt 1998 doğumludur. Nişantaşı Üniversitesi mezunu olan ve mesleği aşçılık olan genç yarışmacı, başarılı yemekleri ile yarışmada dikkatleri üzerine toplamıştı. Eslem Sena Yurt aynı zamanda yarışmanın en sivri dillisi olarak biliniyordu.

 

 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0