Aleyna Tilki’nin Amerika’dan yayınladığı ilk Fotoğrafında beli olay oldu

California'da eğitimini sürdürecek olan Aleyna Tilki, Amerika'dan ilk fotoğrafını paylaştı.

Aleyna Tilki’nin Amerika’dan yayınladığı ilk Fotoğrafında beli olay oldu

California'da eğitimini sürdürecek olan Aleyna Tilki, Amerika'dan ilk fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Aleyna Tilki, altına İngilizce, "Selam Amerika, büyük bir sürprizim var" yazdı.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, eğitimini devam ettirmek üzere geçtiğimiz günlerde Amerika'ya gitmişti. Aleyna Tilki'yi annesi Havva Öztel ve kardeşi Ayça Tilki İstanbul Havalimanı'ndan yolcu etmişti.California'da eğitimini sürdürecek olan Aleyna Tilki, Amerika'dan ilk fotoğrafını paylaştı.

SÜPRİZİM VAR DEDİ

 Sosyal medya hesabı üzerinden fotoğraf paylaşan Aleyna Tilki, fotoğrafın altına İngilizce olarak, "Selam Amerika, büyük bir sürprizim var" şeklinde not düştü.

Yeni projeleri merak uyandıran Aleyna Tilki'nin bu paylaşımının ise photoshoplu olduğu ileri sürüldü. Genç şarkıcıyı takip eden insanlar, paylaşımın altına "O ne kadar ince bir bel" tarzı yorumlarda bulundu.

YURT DIŞINA YÖNELECEK

 Geçen aylarda yurt dışında okuyup okumayacağının kendisine sorulması üzerine Aleyna Tilki, "Amerika'da okuyacağım. Uzun süre orada olacağım. Ailemden ayrı kalacağım, onları çok özleyeceğim ama onları görmek ve konserler için gelip gideceğim. Çok güzel sürprizler olacak. Bayrağımızı yurt dışında dalgalandırarak gelmek istiyorum" şeklinde sözlerle karşılık vererek eğitim ve kariyer planının yurt dışına yönelik olduğunu ifade etmişti.

 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0