Acun’a aşık gençten kaza sonrası olay yaratan sözler!

Başarılarıyla nam salmış televizyoncu Acun Ilıcalı, önceki akşam lüks aracıyla korkunç bir kaza yaparak ölümden kıl payı sıyrıldı.

Acun’a aşık gençten kaza sonrası olay yaratan sözler!

Geçen akşam lüks aracıyla korkunç bir kaza geçiren ve ölümden kıl payı kurtulan Acun Ilıcalı, sevenleri oldukça korkutmuştu. Gündemde bomba etkisi yaratan olayın ardından sosyal medya dahil olmak üzere herkes ünlü televizyoncuya geçmiş olsun mesajları gönderdi. Kazayı yaralanmadan atlatan Acun Ilıcalı, kişisel Twitter hesabı üzerinden "Sağlık durumum çok iyi, arayan soran herkese teşekkür ederim" şeklinde ifadeler kullandı.

 

 Magazin sayfaları tarafından paylaşılan haberin altına Instagram'da takipçilerinden Acun'a geçmiş olsun mesajları atılırken, bir kişinin yorumu gündemde olay yarattı.

 

ILICALI'YA OLAN HİSLERİNİ MİLYONLARLA PAYLAŞMIŞTI

 Nihat Hatipoğlu'nun sahur programında Acun Ilıcalı'ya karşı olan hislerini paylaşan ve isminin Reşat olduğu belirtilen genç adamın yorumu oldukça ilgi çekti.

 

 Televizyon programında Acun Ilıcalı'ya hisleri olduğunu dile getiren genç adam, kazanın ardından yaptığı yorumla sosyal medyada oldukça konuşuldu.

"ÖLÜMLÜSÜN BİR KERE BENİMLE GÖRÜŞ"

"Acun Ilıcalı'nın kalbinde beni hissetmesi için ne yapmam gerekiyor" şeklindeki soruyla gündeme oturan genç adam Acun Ilıcalı'nın kaza haberinin altına " Defalarca dedim bir kere olsun benimle görüş Acun abi diye, o umursamadı. Ben de ona dedim ki 'Siz de ölümlüsünüz araya hep korumalar girdi sizi ölmeden bir kere olsun görmek istiyorum' dedim ama o hep umursamadı, ölmeyecekmiş gibi davrandı" şeklinde attığı yorumla oldukça ilgi çekti.

 

 

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0