ÜNLÜ MODEL MAGDALENA ANNA KLEBANSKA HANGİ YAKIŞIKLI TÜRK OYUNCUYA HAYRAN KALDI???

11 Aralık 2012 Salı

 

Paris ve Milano nın gözde modellerinden Magdalena Anna Klebanska adL yılbaşı çekimi için Türkiye ye geldi. Bu arada Türkiye'yi gezen ve ülke hakkında bilgi alan dünyaca ünlü Fransız manken Magdalena Anna Klebanska; Burak Özçivit'e hayran kaldı!

"BIYIKLARINA BAYILDIM"

adL markasının çekimleri için İstanbul'a gelen manken, gazetelerde fotoğrafını gördüğü ünlü oyuncu için "Çok yakışıklı. Bıyıklarına da bayıldım" dedi.

Işıltılı kadının tercihi olan başarılı Türk markası adL, yılbaşı çekimlerini tamamladı.

Babası Polonyalı annesi ise bir Fransız olan 26 yaşındaki Klebanska çekimler sırasında sıcak tavırları ile de dikkat çekti. Ülkesinde astronomi eğitimi de almış olan güzel Türkiye hakkındaki görüşlerini de şöyle dile getirdi:

"İstanbul çok kalabalık çok büyük ve sıcak insanlarla dolu. En çok Ortaköy ve Bebek semtlerini beğendim. Geleneksel Türk yemekleri ise anlatılamayacak kadar lezzetli. Hepsini çok beğendim ama özellikle kısırı yanımda Fransa'ya da götürüyorum.

Stylingini Tülin Kermen in, fotoğrafları ise Onur Dağ ın çektiği, toplam 22 parça olmak üzere 12 gece ve 10 tane günlük kıyafetler, 12 saat boyunca deneyimli bir ekiple İstanbul un en gözde mekanlarında gerçekleştirildi.

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve videolar, sitemiz kaynak gösterilmek veya ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

Diğer Yazılı Haberler