• Sal, 06.Ekim.2015

  BADE İŞÇİL'DEN BOŞANMA AŞAMASINDA OLAN MALKOÇ SÜALP'E AĞIR GÖNDERME!..

  Oyuncu Bade İşçil, boşanma davası açtığı Malkoç Süalp'e taş attı.

   

  Eşinin dövdüğünü söylediği Mösyö'nün fotoğrafını paylaşan İşçil, '2 ayaklılardan bile daha insani davranışlar sergiliyorsun' diyerek iş adamını hedef aldı.   

   

   

  Bade İşçil ile Malkoç Süalp arasındaki olaylı boşanma davası sürerken güzel oyuncudan sosyetik iş adamına ilginç bir gönderme geldi. Bade İşçil, '4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü'nü instagram'da kutladı.

   

  Köpeği Mösyö'nün fotoğrafını paylaşan İşçil, altına yazdığı notla Malkoç Süalp'e taş attı. Bade İşçil'in cümleleri şöyleyd...

  DEVAMI! »

 • Sal, 06.Ekim.2015

  KIVANÇ TATLITUĞ, SEVGİLİSİ BAŞAK DİZER'İN AİLESİNİ ZİYARET Mİ ETTİ? ÇİFT HAKK...

  Kıvanç Tatlıtuğ’un evlilik yolunda ilk resmi adımı attığı ve kız isteme merasimi için Başak Dizer’in ailesini ziyaret ettiği dedikodusu, Dizer’i şaşırttı.   

   

   

  Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in haklarında çıkan “evleniyorlar” iddialarına bir yenisi eklendi. Tatlıtuğ’un kız istemek üzere Dizer’in ailesini ziyaret ettiği ileri sürüldü. Ancak bu iddia, önceki gün Etiler’de objektife yansıyan Dizer’i hayrete düşürdü.

   

   

  Yok öyle bir şey

  Kuaför çıkışında yöneltilen “Kıvanç Tatlıtuğ, evinize gelip sizi ailenizden istemiş, doğru mu?” sorusu ...

  DEVAMI! »

 • Cum, 02.Ekim.2015

  BURCU ESMERSOY, SOLUĞU SEVGİLİSİ TUNA AKSU'NUN YANINDA ALDI, HESABINDAN YAZD...

  Burcu Esmersoy, önceki gün sevgilisi Tuna Aksu'nun müdürü olduğu kafeye gitti.

   

   

  Burada çekildiği bir kareyi instagram'da paylaşan güzel sunucunun fotoğrafın altına 'ev ve kalp' işareti koyması dikkat çekti.

   

  Sunucu Burcu Esmersoy, yaz başında tanışıp aşk yaşamaya başladığı The House Cafe Genel Müdürü Tuna Aksu'nun hasretine dayanamadı. Hem iş hem de tatil için bir süredir ABD'de olan Burcu Esmersoy, planladığı süreden önce İstanbul'a döndü.

   

  Güzel sunucu, ayağının tozuyla da önceki gün sevgilisinin Nişantaşı'ndaki kafesine gitti. Esm...

  DEVAMI! »

 • Cum, 02.Ekim.2015

  12 KİŞİNİN VEFAT ETTİĞİ ANKARADAKİ ŞOK KAZANIN ACI GERÇEKLERİ ORTAYA ÇIKTI!.....

  Ankara'da 12 kişinin öldüğü çok sayıda kişinin de yaralandığı feci otobüs kazasının nasıl gerçekleştiği ortaya çıkmaya başladı.    

   

   

  Ankara’nın en işlek caddelerinden Dikimevi’nde EGO Genel Müdürlüğü’ne ait belediye otobüsü şoförünün büyük hatası, dün 12 kişinin feci şekilde hayatını kaybetmesine 13 kişinin yaralanmasına neden oldu.

   

   

  İki belediye otobüsünün yaptığı kaza nedeniyle Dikimevi merkez durağına yanaşamadığı belirtilen şoför E.A. (46), kapıları açarak otobüsteki yolcuları indirdikten sonra otobüs çalışır vaziyette ve viteste olduğu halde, el frenini çekerek otobüsten indi. 

   

  DEVAMI! »

 • Cum, 02.Ekim.2015

  SON DAKİKA!!! İSTANBUL'DA OPERASYON

  İstanbul’un 28 ilçesinde sabah saatlerinde PKK’ya yönelik operasyon başlatıldı. 44 kişilik gözaltı listesi var.

   

   

  Aralarında HDP ilçe başkanları, sendikacılar, eski belediye başkanlarının da olduğu bildirildi.  

   

          

  Suçlamalar; halk mahkemeleri adıyla Yargılama yapmak, PKK için vergilendirme adı altında halktan zorla para toplamak. PKK'nın ideolojisini anlatıp eleman kazandırmak için siyaset akademisi kurmak.      

  DEVAMI! »

 • 1 2 3 4 5