• Pzt, 18.Temmuz.2016

  İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI TARAFINDAN BAŞLATILAN SORUŞTURMADA 14 GENERA...

  Aralarında 3. Kolordu Komutanı Korgeneral Erdal Öztürk ile 1. Ordu Harekat Başkanı Eyüp Gürler'in de bulunduğu 14 general tutuklandı.

   

   

  Darbe girişimine yönelik İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturmada gözaltına alınarak dün akşam İstanbul Adliyesi'ne çıkartılan 14 general ile 1 amiral daha tutuklandı.

   

   

  3. Kolordu Komutanı Korgeneral Erdal Öztürk ile 1. Ordu Harekat Başkanı Eyüp Gürler'in de aralarında bulunduğu 1 Korgeneral, 5 Tümgeneral ve 7 Tuğgeneral ve 1 Tuğamiral olmak üzere 14 general İstanbul nöbetçi 10. Sulh Ceza Hakmiliği'nce tutuklandı.

   

   

  DEVAMI! »

 • Pzt, 18.Temmuz.2016

  CUMHURBAŞKANLIĞI'NDAN SOSYAL MEDYA UYARISI GELDİ!..

  Cumhurbaşkanlığından, sosyal medyada Cumhurbaşkanlığı adres gösterilerek yayılan bilgi kirliliğine karşı dikkatli olunması ve resmi hesap ile internet sitesi dışındaki kaynaklara itibar edilmemesi açıklaması yapıldı.

   

  Cumhurbaşkanlığından, sosyal medyada Cumhurbaşkanlığı adres gösterilerek yayılan bilgi kirliliğine karşı dikkatli olunması ve resmi hesapla ile internet sitesi dışındaki kaynaklara itibar edilmemesi talep edildi.

   

   

  Cumhurbaşkanlığının resmi twitter hesabı "@tcbestepe"de yer alan açıklamada, "Vatandaşlarımızın sosyal medyada Cumhurbaşkanlığı adres gösterilerek yayılan bilgi kirliliğine karşı dikkatli olmaları rica olunur.

   

  DEVAMI! »

 • Pzt, 18.Temmuz.2016

  DARBE GİRİŞİMİ SONRASI OPERASYONLAR DEVAM EDİYOR!.. HAVA HARP OKULUNA YÖNELİK...

  Uçak savarlı bir zırhlı aracı yerleşke kapısı önünde tedbir alırken, ekipler okul ve lojmanlarda arama yaptı.

   

   

  Uçak savarlı bir zırhlı aracı yerleşke kapısı önünde tedbir alırken, ekipler okul ve lojmanlarda arama yaptı.

   

   

  15 Temmuz darbe girişiminin ardından sabah erken saatlerinde İstanbul Yeşilköy'deki Hava Harp Okulu'nda operasyon başlatıldı. İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, zırhlı ve sivil araçlarla yerleşkeye girdi.

   

   

  DEVAMI! »

 • Per, 14.Temmuz.2016

  SERİ KATİL ATALAY FİLİZ'İN YENİ VALİZİ ORTAYA ÇIKTI!.. PEKİ O VALİZİN İÇİNDE ...

  Seri katil Atalay Filiz’in yakalanmasından 2 hafta sonra İzmir’de bir menfezde valizi bulundu. Polis, valizde eşyalar arasından çıkan harddiski inceliyor.

   

   

  Seri cinayet zanlısı Atalay Filiz'in, tutuklanmasından 2 hafta sonra da İzmir'de bir menfezde valizi bulundu. Valizden çıkan harddisk inceleniyor. Filiz'in kayıp sevgilisi Olga Seregina'yla ilgili iz aranıyor. Tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı'nın ölümüne ilişkin 'tasarlayarak adam öldürme' suçundan tutuklanan Atalay Filiz hakkında yürütülen soruşturma devam ediyor.

   

  Savcılık, Kayıkçı'nın eşi ve üvey oğlunun da aralarında bulunduğu 10 kişinin bilgi sahibi sıfatıyla ifadesine başvurdu. Üvey oğlu M....

  DEVAMI! »

 • Per, 14.Temmuz.2016

  SİBEL CAN'IN KIZI MELİSA URAL'IN SOKAK ORTASINDA BAŞINA ÖYLE TALİHSİZ BİR OLA...

  Sibel Can’ın Hakan Ural ile evliliğinden olan kızı Melisa Ural’ın bu akşam saatlerinde sokak ortasında başına talihsiz bir olay geldi.

   

   

  Yeniköy’de bir arkadaşıyla birlikte para çekmeye çalışan Melisa’nın kartını ATM yutunca, genç kız sokak ortasında stres dolu anlar yaşadı. Daha sonra bankayla iletişime geçen Melisa, kartını geri alamayınca olay yerinden ayrıldı.

   

   

  DEVAMI! »

 • 1 2 3 4 5