• Sal, 09.Şubat.2016

  MAHSUN KIRMIZIGÜL'LE İLGİLİ ACI VE DÜŞÜNDÜREN BİR YAZI!.

  Hatırlarsınız…

   

  Yüreği güneydoğu sevgisiyle dolu hümanist sanatçımız Mahsun Kırmızıgül, doğup büyüdüğü topraklarda yaşananlara isyan etmişti.


  *
  Peşpeşe tweetler atmış, manevi duygulara tercüman olmuştu. “Yaralı çocukları, yaşlı insanları ölüme terketmek hangi dinde yazar? Günah değil mi? Nasıl bu kadar zalim oldunuz, nasıl bu kadar merhametsiz oldunuz ey başbakan?” diye sormuştu.


  *
  Bölgenin kadersizliğine, bölge insanının yaşadığı ızdıraplara dikkat çekerek, çağrıda bulunmuştu. “Tarihinde onlarca katliam olan bu sancılı coğrafyada yine k...

  DEVAMI! »

 • Sal, 02.Şubat.2016

  ELÇİN SANGU VE SERENAY SARIKAYA REKABETİNİ KİM KAZANDI?..

  Genç kitlenin alışkanlıklarını, duygu dünyalarını ve beğenilerini araştıran Molped, Twitter üzerinden anket yaptı.

   

   

  32 bin kişinin katıldığı ankette “Bir günlüğüne bir dizi karakterinin yerine geçmek istesen bu kim olurdu?” diye soruldu.

   

  Ankete katılanların yüzde 51’i “Kiralık Aşk” dizisinin oyuncusu Elçin Sangu derken, onu Serenay Sarıkaya, Neslihan Atagül takip etti.

  Vatan

   

  DEVAMI! »

 • Sal, 02.Şubat.2016

  90LI YILLARIN POPÜLER MODELİ EMEKLİ OLUYOR!

  90’lı yılların en popüler modellerinden Cindy Crawford, 50 yaşında emekli oluyor.

   

  Cindy Crawford, 17 yaşında başladığı modellik kariyerinde 33 yılı geride bırakan ABD’li model, ilerleyen yaşına rağmen aktif olarak sürdürdüğü kariyerini bu yıl içinde sonlandıracağını ve bundan böyle objektif karşısına geçmeyeceğini açıkladı.

   

  Rhapsody Dergisi’ne verdiği röportajda emeklilik kararını açıklayan Crawford, “Muhteşem fotoğrafçılarla çalıştım. Modellikte yapabileceğim her şeyi yaptım. Sürekli olarak kendini yenilemek zorunda olmak çok yorucu. Üstelik artık vücudum buna izin vermiyor” şeklinde konuştu. Crawford, son olarak Balmain markası için modellik yapmıştı.

  DEVAMI! »

 • Sal, 02.Şubat.2016

  BAĞDAT CADDESİNDE ÇİÇEKÇİYİ EZEN MURATHAN ÖZTÜRKÜN ALKOL RAPORU DA SAHTE ÇIKT...

  Kadıköy Bağdat Caddesi’nde, 11 Temmuz’da otomobiliyle çıktığı kaldırımda çiçekçi Mehmet Emin Kaya’nın ölümüne neden olduktan sonra kaçıp, tam 87 gün sonra teslim olan hukuk öğrencisi Murathan Öztürk’ün özel bir hastaneden aldığı alkol ve uyuşturucu raporu da sahte çıktı.

   

   

  ‘ZORLA DÜZENLEDİM’

  Sanığın kanında alkol ve uyuşturucuya rastlanmadığını gösteren rapordaki imzasının sahte olduğunu ileri süren Biyokimya Uzmanı Okşan Güner (69), belgenin verildiği gün hem çalışmadığını hem de görev yaptığı hastanenin bu tür tetkikleri yapacak donanımı bulunmadığını söyledi.

   

  DEVAMI! »

 • Sal, 02.Şubat.2016

  MEVLÜT TEZEL’DEN OLAY BİR YAZI!.. “MAHSUN, PKK’YA LAFIN YOK MU? SÜREKLİ TARAF...

  Mahsun Kırmızıgül; Twitter'dan Başbakan'ı, merhametsiz olmakla, zalimlikle suçlamış. Mahsun'a göre; devlet, yaralı çocukları ve yaşlıları Diyarbakır'da ölüme terk etmiş!

   

   

  'Yaralı vatandaşlar var' deniyor ama yardıma giden ambulanslar talan ediliyor. Güvenlik güçlerinin 'Yaralınız varsa açık alana bırakın, biz alalım' anonslarına PKK'lılar cevap vermiyor. 'Yaralılar var' denilen evlerin etrafında PKK'lı keskin nişancılar; askeri, polisi vuruyor. Sonra da devlet zalim ve merhametsiz oluyor.

  ,

  Başta Ahmet Hakan olmak üzere bazı yazarlar, akademisyenler, siya...

  DEVAMI! »

 • 1 2 3 4 5