• Per, 03.Eylül.2015

  OYUNCU ÇİFTİN 6 AYLIK KIZLARI İÇİN YAPTIĞI BARIŞ KISA SÜRDÜ!..

  Geçen yıl evlenen ve kısa süre sonra kızlarını kucaklarına alan Gamze Topuz – Ümit Kantarcılar cephesinde sular bir türlü durulmuyor.

   

  Gamze Topuz geçen yıl hamile olduğunu öğrenince çift, sonbaharda apar topar Kaş’ta nikah masasına oturmuştu. Mart ayında kızları Elis Naz’ı kucaklarına alan çiftin mutluluğu kısa sürdü. Flört dönemlerinde de defalarca ayrılıp barışan çiftten Gamze Topuz, boşanma davası açtı.

   

  Boşanma davası devam ederken sürpriz bir gelişme yaşandı.Genç çift, geçen ay Çeşme sokaklarında el ele görüntülendi. Ancak “Kızımız için bir aradayız” diyen çiftin barış anlaşması kısa sürdü. Kavga eden ikili, yine yollarını ayırdı.

  <...
  DEVAMI! »

 • Per, 03.Eylül.2015

  BİR ŞOK AYRILIK DAHA! 14 ŞUBATTA EVLENEN ÜNLÜ ÇİFTİN EVLİLİĞİ SON BULDU!..

  İş adamı Serdar Bilgili ile haber spikeri Nazlı Çelik’in 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Madrid’de başlayan evliliği resmen sona erdi.

   

   

  Hürriyet'ten Gökhan Kimsesizcan'ın haberine göre iki ay önce evlerini ayıran çift, anlaşmalı boşanırken birbirlerinden herhangi bir talepte bulunmadı.

  DEVAMI! »

 • Per, 03.Eylül.2015

  MERYEM ÜZERLİ KRİZİ İÇİN ACİL ÖNLEM TOPLANTISI! ÜCRETİ DUDAK UÇUKLATTI!..

  Murat Yıldırım’la başrolünü paylaşacağı dizi için anlaşma yapan Meryem Uzerli, senaryo bir türlü beğenilmeyince Star TV’nin tanıtım çekimlerine katılmamış, Murat Yıldırım tanıtımda tek başına görev almıştı.

   

  Meryem Uzerli’nin dizisi için anlaşma yaptığı Türk – Arap ortak yapımı şirket, acil bir toplantı düzenleyerek krizi çözmeyi planlıyor.

   

   

  Başka bir yapım şirketinden astronomik  bir teklif aldığı için “Zaten proje  yok, beni azat edin” dediği öne sürülen Uzerli’ye yazdırılan 2 ayrı senaryodan biri beğendirilmeye çalışılacak.

   

  Eğer Meryem Uzerli ik...

  DEVAMI! »

 • Çar, 02.Eylül.2015

  EN GÜVENİLİR İSİMLER BELLİ OLDU! PEKİ LİSTENİN ZİRVESİNDE HANGİ ÜNLÜ İSİM VAR...

  Bir araştırma firmasının yaptığı en çok güvenilen ünlüler listesine göre en çok güvenilen ünlü kadın Gülben Ergen oldu. Listenin zirvesindeyse Acun Ilıcalı yer aldı. 

   

   

  İpsos tarafından üç ayda bir gerçekleştirilen ve “Genel olarak hangi ünlü kişinin tavsiyesi / önerisi sizin marka tercihinizde etkili olur?” sorusuna yanıt arayan ‘Celebrity Güven Endeksi’nin son çalışmasında ilk sırayı Acun Ilıcalı aldı.

   

  Araştırmanın Temmuz 2015 dönemi için, 22 Haziran - 26 Temmuz 2015 tarihleri arasında CATI (Bilgisayar Destekli Telefon Görüşmeleri) tekniğiyle toplam 1200 kişiyle yapılan görüşmelerde katılımcıların yüzde 21.4’ü Acun Ilıcalı, yüzde 20.8’i Gülben E...

  DEVAMI! »

 • Çar, 02.Eylül.2015

  KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN GALATASARAY KULÜBÜNE ÜYE OLMAK İÇİN BAŞVURMASININ ARDI...

  Kenan İmirzalıoğlu, Galatasaray Kulübü'ne üye olup takımına olan sevgisini resmileştirmek için harekete geçti.

   

   

  Yakışıklı oyuncunun bu tavrının ardından Sinem Kobal'a böyle lakap takıldı.

  Galatasaray'da 2015 üyelikleri için kulübe çok sayıda isim başvurdu. Bu isimlerden biri de Kenan İmirzalıoğlu oldu. Koyu bir Galatasaray taraftarı olduğu bilinen yakışıklı oyuncu, üye olmak için harekete geçti ve gerekli evrakları önceki gün kulübe teslim etti.

   

  Galatasaray Kulübü Sicil Kurulu tarafından dosyası değerlendirilecek olan İmirzalıoğlu'nun üyeliğ...

  DEVAMI! »

 • 1 2 3 4 5